Úvod > Aktuality > PRÁZDNINOVÝ PROVOZ A ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ A ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Vážení rodiče,

ráda bych vás informovala o nadcházející rekonstrukci naší mateřské školy, která nám umožní poskytnout vašim dětem ještě lepší a modernější prostředí. Tato situace nám přináší určité komplikace, které bohužel znamenají nutnost dočasného přemístění našich dětí do náhradních prostor a které bych vám chtěla přiblížit.

Během letních prázdnin tedy od 3.7.2024 (ještě operativně upřesníme) bude provoz naší školky dočasně přesunut do školní družiny ZŠ Moravská. Zde bude zajištěno potřebné zázemí a péče o vaše děti. Personál naší školy vás uvede vždy na stanovené místo, takže se nemusíte obávat zdržení nebo nějaké nenadálé situace a do zaměstnání se určitě dostavíte včas.

Od 26. srpna 2024  v případě, že se nebudeme moci do stávající budovy ještě vrátit, tedy až do blíže neurčeného termínu, bude provoz pokračovat v prostorách Mateřského centra EMMA v Králíkách. Oba tyto prostory nám umožní zajistit vysokou úroveň péče a pohodlí pro vaše děti.

Stravování bude po celou dobu rekonstrukce zajišťovat školní jídelna Moravská Králíky, která nám i nadále poskytne kvalitní a vyváženou stravu.

Věříme, že tyto dočasné změny přinesou dlouhodobé výhody a umožní nám vytvořit školku, která bude lépe vyhovovat moderním standardům a potřebám našich dětí. Děkujeme vám za pochopení a podporu během této doby. O průběhu rekonstrukce a případných dalších změnách vás budeme pravidelně informovat.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 739 078 191.

Těšíme se na spolupráci a na to, že naše školka bude brzy ještě lepším místem pro vaše děti.

S pozdravem,

Bc. Jarmila Kainková