image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2021/2022

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2021/2022Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání pro rok 2021/2022 bude probíhat od 2.5.2021 do 16.5.2021. Z důvodu nepříznivé současné situaci proběhne zápis bez osobní přítomnosti dětí. Jakmile to situace umožní, rády Vás i Vaše děti provedeme naší školkou a seznámíme vás s personálem MŠ. Potřebné dokumenty k zápisu - Kritéria pro přijetí, Čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti a Přihlášku k zápisu - naleznete zde na webu v sekci O školce - Dokumenty nebo Vám budou vydány po předchozí domluvě v MŠ. Vyplněné formuláře nám můžete (po předchozí domluvě) přinést do školky nebo je můžete vhodit do schránky na budově MŠ.

Těšíme se na Vás!

Kolektiv MŠ Pivovarská