image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Testování pro veřejnost

Testování pro veřejnostMěsto Králíky ve spolupráci s Městskou knihovnou Králíky zajistilo možnost antigenního testování pro veřejnost. Testování antigenními testy pro veřejnost bude prováděno certifikovanou laboratoří Renturi s.r.o. vždy každý čtvrtek od 14:00 do 17:00 hod. v prostorách Městské knihovny Králíky.

Testování je prováděno bezplatně, podmínkou je účast na zdravotním pojištění (registrace u příslušné zdravotní pojišťovny ČR). Na žádost testovaného bude v případě negativního výsledku vydán certifikát o provedeném testu.  Certifikát je platný 3 dny (v současné době je např. vyžadován při víkendových návštěvách sociálních a zdravotních ústavů, popř. bude vyžadován při návštěvách kulturních a společenských akcí atd.)

V případě širšího zájmu veřejnosti budeme jednat s firmou o rozšíření počtu testovacích dnů, nicméně v případě malého zájmu bude služba pro veřejnost ze strany laboratoře ukončena (40 testovaných a méně denně).

Město Králíky