Co potřebuje dítě v MŠ

• papučky s pevnou patou
  • hrací kalhoty nebo děvčata zástěrky

Náhradní oblečení:

• děvčata spodní kalhotky
  • chlapci slipy
  • punčocháče, ponožky
  • tričko
  • kalhoty nebo tepláky/legínky

Toto oblečení budou mít děti k dispozici ve svých kapsářích na svém místě v šatně pro případ potřeby/např. promočení na vycházce, při nenadálém pomočení,polití,umývání atp.,takových situací bývá ve školce mnoho. Starší oblečení na zahradu-oblečení,které má dítě do třídy, nedáváme dětem na zahradu, protože by pak bylo zbytek dne v MŠ v tomto špinavém oblečení a pod.

Zpočátku si může Vaše dítě přinést do MŠ svou hračku-pouze plyšovou-na spaní

Cvičební úbor pro starší děti:

• tričko s krátkým rukávem
  • krátké kalhoty

Prosíme rodiče, aby podepsali všechny osobní věci svým dětem. (Mnohé věci jsou stejné, děti si je nepoznají, při přivádění a odvádění se střídá více rodinných příslušníků, takže ani neví, co má dnes jejich svěřenec oblečeno.)