Děkujeme:
Společnosti Czechia24 s.r.o. za zpracování našich nových webových stránek zdarma.
Městu Králíky a firmě Hřiště.cz s.r.o. za vybudování dětského hřiště v přírodním stylu.
Firmě ZEOS za každoroční podporu a sponzorování hraček a úprav zahrady.
Firmě Pavouk za údržbu elektroinstalace zdarma.
Služby města Králíky za slevové akce při úpravě trávníku na zahradě.
Květinářství pí. Zuzany Vítkové za květinovou výzdobu na Vánoce a květiny pro předškoláky.
Zlatnictví pí. Beranové za sponzorské dary pro předškoláky ve formě šperků.
Rodině Macejákové za pomoc při vybavování tematických koutků, doplnění nářadí.

Paní Martině Lenhartové a Markétě Plánkové za pomoc při pohoštění na karneval.