Naše "motto"

„Společně víc dokážeme“

MOTTO ŠKOLKY: „Spolu si hrajeme, spolu se učíme, spolu se radujeme“

Klademe důraz na 3 hlavní cíle předškolního vzdělávání

1. Vést děti k estetickému vnímání přírody, vytváření pocitu sounáležitosti s přírodou.

2. Využívání zajímavé a netradiční experimentální činnosti k získání praktické dovednosti a zkušenosti, rozvíjení samostatnosti a kreativity dětí.

3. Pracujeme na záměru poskytnout nejen možnost integrace dětí, ale i inkluzivní vzděláváni.

Příroda je moudrá živitelka, my se chceme od ní učit, chránit ji a čerpat z jejich zdrojů. Těžištěm působení mateřské školy je soustředěné úsilí o komplexní vzdělání dětí ve všech oblastech života, maximálně kvalitní přípravu pro vstup na ZŠ a optimální začlenění integrovaných žáků do běžného života. Každý kamarád představuje nenahraditelný článek v kolektivu, škola se musí přizpůsobit potřebám dětí, nikoliv ony škole.