Kapacita školky

Mateřská škola má kapacitu 50 dětí, obsahuje 2 třídy heterogenního charakteru. Nachází se v centru města Králíky, vedle základní školy 5. Května, Králíky. Obsahuje dvě třídy a jednu hernu a ložnici, 2 šatny, má samostatnou jídelnu a výdejnu. Dále je zde ředitelna, a sklady na pomůcky a hračky. Vybavení školy je účelové, postupně obnovováno, prostory, osvětlení a zatemnění přizpůsobovány hygienickým podmínkám.

MŠ Pivovarská přijímá zpravidla děti ve věku od 3-6 let, s regionálním omezením tj. děti s trvalým pobytem na území města Králík a spádových obcí, po dohodě se zřizovatelem výjimečně i obcí jiných zřizovatelů. Vzdělávají se zde i děti postižené v rámci integrace a je umožněno docházet i dětem ze sociálně znevýhodněných skupin.